Pravidlá

Hlavné pravidlá pre všetkých:
§ 1
Nespamuj a nepíš CAPSLOCKOM.
§ 2
Nerob reklamu a nepropaguj sa.
§ 3
Počúvaj príkazy admina a odpovedaj mu.
§ 4
Nenadávaj a neurážaj hráčov.
§ 5
Neklam a nepodvádzaj, neodportuj sa z PVP. Tpakill je prísne zakázaný!
§ 6
Nezneužívaj bugy a nehackuj.
§ 7
Nevydávaj sa za admina a nehroz trestom.
§ 8
Nelaguj server. Maximálny počet spawnerov: 1. Treba ich vypínať!
§ 9
Admin nie je tvoj sluha. Buď k nemu slušný.
§ 10
Nezabíjaj v NOPVP reske bugmi a staffkami. Nebuguj sa do resky.
§ 11
Dodržiavaj pravidlá v PVP aréne a pri eventoch.
§ 12
Netroll hráčov, nenič ich domy a nenič zbytočne prírodu.

Pravidlá pre VIP hráčov:
§ 1
Pri a pred PVP súbojom musí mať VIP hráč vypnuté fly a gm.
§ 2
VIP hráč nesmie zneužívať creative mód proti survival hráčom.
§ 3
VIP hráč nesmie pomáhať s creative módom hráčom bez VIP.
§ 4
VIP hráč nesmie zneužívať bugy v creative móde.
§ 5
Admin ti kedykoľvek môže odobrať VIP bez udania dôvodu a bez nároku na vrátenie peňazí. Kúpou VIP dobrovoľne podporujete server bez očakávania výhod!

Práva hráčov a tresty
Hráč má právo podať sťažnosť na hráča alebo admina, ak má dostatočné usvedčujúce dôkazy. Za dôkaz sa považuje: video, screen, svedectvo admina, výpis z konzole. V prípade porušenia pravidiel môže dostat hráč nejaký trest od administrátora, a to: permaban, časový ban, ban, ipban, mute, kick, warn alebo jail. Hráč, ktorý dostal trest má právo odvolať/ospravedlniť sa na mail/skype majiteľa. Pri trvalom bane hráč stráca VIP a všetko, čo si zakúpil, a to bez odškodného.
Platí pravidlo trikrát a dosť – ak trikrát spáchate nejaký priestupok, budete zabanovaný.

Banned items (zakázané itemy)
Zakázané itemy (v zátvorke dôvod): Storage Crate (duplikačný bug), Crafting Station (duplikačný bug), Secret Wooden Door (ignoruje resku), Secret Iron Door (ignoruje resku), Rift blade (ignoruje resku), Dimensional door (ignoruje resku), Warp door (ignoruje resku), Bag (duplikačný bug), Titan Band (unášanie hráčov), Essence Crystal (xp duplikácia), Ender Bow (spôsobuje crash), Super tool (creative item), Capsule Station (duplikačný bug), Meteor Summoner (meteorit), Rift Signature (ničenie), Crumble Horn (ignoruje resku) Empty Capsule (bug), Hookshoty (hookovanie hráčov), Emperors Chalice (rozlievanie vody v reske), Essence Extractor (xp duplikácia), Chest Transporter (kradnutie chestiek), Frezarite sword (enchantuje sa celý zadarmo)
Zakázané itemy v creative: 
Hráči s gm nemôžu používať itemy, pomocou ktorých by mohli prebugovať veci z creativu do survivalu. Ďalej nemôžu používať itemy, s ktorými sa dá dať damage. Nemôžu ani pokladať veľmi vzácne blocky, ktoré by hráči vyťažili bugom. Zakázané sú aj itemy, ktoré sú zakázané v survivale. Zakázané sú aj iné itemy, nie len tieto.